| Zebub a întrebat:

Azi am deschis pc si imi arata jos in coltul drept ceva legat de windows genuine si tot acolo in colt la programe imi arata o iconita de la windows genuine ce sa fac? Daca il instalez ce se intampla?

4 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Descarca programul Remove WGA instaleaza-l si ruleaza-l si iti va sterge WGA[ Windows Genuine Advantage ] Download pe link-ul urmator.http://removewga.ro.malavida.com/d5805-descarcare-gratuita-windows

| supermdmario a răspuns:

Inseamna ca windowsul care il ai tu in pc nu este original iar cei de la Microsoft si-au dat seama de acest lucru concluzie:. reinstaleaza windowsul

| asdasdsada a răspuns:

Nu nu reinstalezi nimic ia de aici un program pe care sal instalezi si n-o sa mai ai probleme dar ce windows ai?

| Zebub explică:

Multumesc foarte mult Chiorul87