| lombardi a întrebat:

Nu mai exista internet de 50Mbps la RCS-RDS? Am intrat pe siteul lor si vad ca de la 100Mbps in sus e publicat, cel de 50 e disparut.

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Au modidifcat abonamentele. Cel de 50 mbps a devenit de 100mbps in aceeasi bani, iar cel de 100 a devenit de 200mbps.

| LucianStroe a răspuns:

Si de ce vrei mai lent, cand toata lumea vrea mai rapid?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru LucianStroe):

Pai probabil omul nu are bani pentru 100, sau are un pc mediu.Ca sa te bucuri cu un pc de 100m pe s, ar trebui un pc cu un procesor de 3 ghz, RAM de 3 gb...

| lombardi explică (pentru Doctorfishadi):

Pai acum am un pc beton, acum un an jumate cand am facut contractul aveam un sistem mai slab, pc-ul s-a schimbat si netul de 50 a ramas, ca doar contractul e contract nu.

| LucianStroe a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Ce intelegi tu prin unitatea de masura "gh", daca tot esti "campionul zilei"? Gheorghe?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru LucianStroe):

laughing))))).Gb am vrut sa scriu stai linistit, sunt depanator pc laughing).Am tastele vechi(e tastatura d'aia de pe timpu' lu al' batran laughing) ). Modific, 1 s.

| Doctorfishadi a răspuns (pentru lombardi):

Da,si mai si pun in plus in timp la contract! Eu sunt pe telefomistii aia de la rom laughing, incep sa adauge cate un leu la factura, pe sub mana!

| Doctorfishadi a răspuns (pentru LucianStroe):

Gata,modificat,garantat si retusat!

| LucianStroe a răspuns (pentru lombardi):

Netul de 50 n-are cum sa ramana, daca ei dau doar minim 100 tie n-au cum sa-ti dea mai putin, capisci?

| HDR10 a răspuns:

E posibil sa fii marit viteza!

| Dan_Daniel_1967_0B5L a răspuns:

Au dat dimineața astazi la stiri DIGI 24
Ca maresc viteza si micșoreaza tariful la abonament.
Probabil de aceea a disparut 50mb