| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop Asus rog g771jm cu processor i7 4710hq 2. 50ghz turbo 3. 50ghz 4 nuclee placa video gtx 860m 4 gb si merge cam nasol la jocuri. M-am uitat pe net si la laptopuri cu piese ca ale mele si lor le merge mai bine, doar am toate driverele actualizate, merg pe high performance la battery, procesorul merge cam la 3. 40ghz in timp real, nu se incinge tare, n-am virusi, este optim. Va rog ajutati-ma, funda

Răspuns Câştigător
| Mary012 a răspuns:

Hei salut! Nu stiu ce sa zic si eu am un laptop Asus si am avut probleme cu placa video in orice caz nu stiu daca imi dai skypul tau vorbim acolo in scris ca audio nu prea pot ca vine tata obosit de la minca si vedem ce facem. Am m-ai ajutat lume prin TeamViewr.

| GabyAlex999 a răspuns (pentru Mary012):

Bine da-mi skypeul tau

| GabyAlex999 a răspuns (pentru Mary012):

Gaby.block42