| Artemisia a întrebat:

Dimineata laptopul mi-a mers ca de obicei, dar acum, cand am venit de la scoala, l-am deschis, iar atunci cand apare Logo-ul de la Windows cu textul Please Wait ecranul se face negru apoi iar revine, negru, apoi iar vad Logoul cu textul.
Oricat as lasa laptopul deschis, nu ajunge mai departe, pe desktop.
Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum, ce as putea face?
Inainte sa plec la scoala am instalat doar o tema pentru Windows. Oare sa fie aia problema? As putea sa intru cumva sa o dezinstalez?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerca sa intri in safe mode si sa dezinslatezi tema instalata.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Restart > Apesi F8 imediat dupa restart >
Alegi Safe Mode With Networking, sau Safe Mode > Intri in PC > Control Panel > Cauti tema pe care ai instalat-o si o dezinstalezi > Restart si vezi daca functioneaza

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

S-a intamplat ceva la palca video schimbo sau reformataza pcwinking da sa stii ca o sa coste ceva in jur de 150-300leiwinking

| Prastiuta a răspuns:

Eu cred ca ti-ai sters windowsul l-ai inchis de multe ori cu programe in bara?

| Artemisia explică (pentru Prastiuta):

Da, l-am inchis cand ma grabeam, dar cum se poate sa se stearga Windowsul din doar atata o.O?

| Prastiuta a răspuns:

Mah nu stiu eu am facut asa l-am dus la reparat si mi-a zis sa nu-l mai inchid cu programe in bara ca de la asta se sterge nu stiu eu zic ca de la asta ewinking

| ionut_5657 a răspuns:

Formateaza laptopulwinking sunt 3 probleme:1. e virusat; 2. ori nu suporta ceva din el; 3. sau un defect la placa de baza sau la videowinking