| anyitta a întrebat:

Eu stau într-o vila pentru studenți iar proprietarul nu prea da căldură și as vrea sa știu cum sa dau drumul la aer condiționat fără telecomanda. Este vorba de unul de la AUX.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti cumperi telecomanda. In alta ordine de idei, 99% ca ala nu va face contracte sau nu plateste nica la fisc. II spuneti frumos ca daca nu da caldura, il turnati la autoritati. Acum presupun ca "nu prea da caldura" inseamna ca iti coboara sub 18, nu ca ai 20-22 in loc de 25 si nu poti sa stai in chiloti.

| Expressions a răspuns:

Daca nu are butoane, nu se poate.

| anyitta explică:

Da căldură cu porția... În momentul asta caloriferele sunt aproape reci iar la frigul de afara va dați seama că e chiar frig aici