| Vadim12esanu12 a întrebat:

Buna La toti.....va rog ajutati-ma! ce sa fac am o videocarta de 3 GB si cind o pun in computer computerul merge dar ecranul nu se aprinde sadsadsadsad ce sa fac ajutati-ma

4 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Poate nu ai pus-o bine.

| adrew a răspuns:

Si asta e toata informatia?! poate ecranul e stricat

| Raicadorel a răspuns:

Poate ecranul nu suporta outputul care iese din computer cand pui videocarta sau nu suporta rezolutia ce iese

| Vadim12esanu12 explică:

Nu nu e stricat ca cind o scot merge totul ok dar daca o pun la loc nu se porneste ecranul.....compiuterul merge dar ecranul nu