| marya23marya a întrebat:

mi-am luat saptamana trecuta un laptop Lenovo g570 cu procesor Intel inside cu memorie de 2 gb. eu nu stiu prea multe despre laptopuri. imi puteti spune parerea voastra despre acest model? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Pai e bunicel pentru internet(facebook, youtube, etc.), in filme o sa se descurce destul de bine. Jocurile mai serioase nu or sa mearga prea bine(gta4, etc.)

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu era mai util sa afli pareri inainte sa-l cumperi?

| marya23marya explică (pentru CinevaNou):

Am intrebat, dar vanzatorul mi-a spus ca toate laptopurile au aceleasi piese de la aceasii fabrica si ca sun ansamblate in china. asa ca m-am gandit sa cer si parerea altora despre acest laptop

| CinevaNou a răspuns (pentru marya23marya):

Pai e bunicel pentru internet(facebook, youtube, etc.), in filme o sa se descurce destul de bine. Jocurile mai serioase nu or sa mearga prea bine(gta4, etc.)