| Dany012 a întrebat:

Buna seara, azi am suferit o pana de curent si cand am aprins din nou mi-a aparut in bara ca s-a instalat procesorul meu (Amd sempron 145) dar eu nu am avut acest procesor deoarece i-am facut overclock (am avut amd athlon x2 4450e).
Si acum overclock-ul a ramas dar numele numai e amd athlon 4450e x2 ci este amd sempron 145.
http://vvcap.net/db/1BPFaFXFE-GObmxC5Yxj.jpg
Ar trebui sa ma ingrijoreze ceva?, in bios scrie ca e 3510 mhz, temperatur 39-41 grade C maxim.

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

A, scuza-ma. Pana de curent ți-a inchis instantaneu laptopul si ti-a resetat overclockul, ti l-a pus default implicit a fost resetat și BIOS-ul.
Pune-i frecvențele inapoi.

2 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Downloadează CPU-Z, ce scrie acolo asta ai.
Nu te lua după My Computer, nici mie nu-mi citește Overclockul.

| Dany012 explică (pentru Violente):

Uita-te in poza aia si dupa aia vorbesti ok?

| Violente a răspuns (pentru Dany012):

A, scuza-ma. Pana de curent ți-a inchis instantaneu laptopul si ti-a resetat overclockul, ti l-a pus default implicit a fost resetat și BIOS-ul.
Pune-i frecvențele inapoi.