| Darky142 a întrebat:

Buna Tpu.Am schimbat placa de baza la pc si cand i dau drumul nu am semnal video am placa video ati radeon pro x1650 cularul se invarte nu e incalzita monitor l-am probat merge bine pe alt sistem. Dau Funda cui ma ajuta sa rezolv Problema Hristos A Inviat!

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Scoate ceva sunete placa de baza? Niste bipuri? Ai grija si la ram. happy

| Azµre a răspuns (pentru Minks):

Ram si procesor sau chiar placa de baza in sine, dar pentru inceput sa probeze placa in alta parte parerea mea

| djdani1 a răspuns:

Incearca sa conectezi monitorul direct prin grafica procesorului...

| Azµre a răspuns (pentru djdani1):

Cred ca vrei sa zici prin placa video integrata laughing) Daca are asa ceva

| Darky142 explică (pentru Azµre):

A FOST processoru de vina

| Azµre a răspuns:

Scoate placa bag-o iarasi laughing

| Darky142 explică (pentru Azµre):

Da ma ce tare estilaughing

| Azµre a răspuns (pentru Darky142):

Ai facut mah asa? numai ranji la mine aiurea... scoate bateria de bios reseteaza biosul pune-o la loc si vezi ce se intampla merge sau nu merge