| sabinabujor2 a întrebat:

Am un Walkman de la Sony(mp3 player) si am niste probleme cu el. Azi am apasat din greseala la setari pe "Format" si mi-au fost sterse toate melodiile. Dupa ce le-am bagat inapoi, am observat ca se aud oribil deoarece mi-a disparut setarea "Equalizer"(egalizator). Stie cineva cum sa ma intorc la setarile din fabrica? (nu a functionat cu "Reset all settings").

Răspuns Câştigător
| TelefonLg a răspuns:

Nu merge numa daca il setezi tu din nou egalizatorul etc.

2 răspunsuri:
| sabinabujor2 explică:

Si,stii cumva cum sa setez egalizatorul?

| cby a răspuns (pentru sabinabujor2):

Nu avem cum sa stim fara produsul respectiv in mina si eventual manualul de utilizator. Apropo, asta te poate ajuta pe tine!