| coolalexandru3 a întrebat:

Am vrut sa imi root-ez tableta (Samsung galaxy tab 3 SM-T210) si m-am luat dupa tutorialul acesta:https://www.youtube.com/watch?v=JFShRm_tYXw
Dar cand vreau sa pornesc tableta imi apare TWRP si nu stiu cum sa merg la meniul tabletei... :((
Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Spune exact ce ai facut.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Reboot-system?

| coolalexandru3 explică (pentru sltlp):

Nu merge crying( cred ca am sterss OS-ul crying(

| coolalexandru3 explică (pentru sltlp):

Pai am urmat toate instructiunile dar la sfarsit cand sa porneasca mi-a aparut TWRP si mi-am dat seama ca ceva nu este in regula...
Si nu am nici Backup. sad

| sltlp a răspuns (pentru coolalexandru3):

Fa-ti cont pe sammobile si descarca un firmware pentru tableta ta. Incearca o resoftare.

| coolalexandru3 explică (pentru sltlp):

Dar cum mut pe tableta?

| sltlp a răspuns (pentru coolalexandru3):

Spune exact ce ai facut.