| Nevermindd a întrebat:

Am vrut sa-mi cumpar un aparat foto care face poze dar si filmeaza foarte bine asa ca am optat pentru un NikonD3100. Apoi, am ajuns la concluzia ca as vrea sa filmez mai mult si ca. e destul de greu sa merg cu DSLR-ul in geanta si sa ma filmez sau sa filmez ceva interesant.Asa ca m0am razgandit si am zis ca o sa'mi cumpar o camera video si un aparat foto compact. As vrea sa'mi da'ti un sfat. E foarte greu sa merg pe strada si sa ma filmez singura cu un DSLR, nu? Recomandati'mi va rog o camera video/foto care sa filmeze...bine.Singurul motiv pentru care nu as cumparaDSLR'ul e dificultatea cu care as putea sa-l manevrez.Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| EmmaLoLy a răspuns:

Iti recomand camera video http://www.google.com/......tp?/imgres si apart foto Nikon L23 negru :)

| seby8414 a răspuns:

Http://www.domo.ro/......ng_HMX-E10
ti-o recomand e foarte buna de asta am si eu si sunt foarte multumit de ea si ar trebui sa cumperi acu de craciun poate ai reducere