| moneda a întrebat:

Buna TPU care stie sa configureze un router wireless? Si ma ajuta?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru moneda):

Prost e fiul ma-ti! Idiotule! Configurarea se face la fel indiferent de provider. Stii ce e ala provider, nesimtitule! Cum poti sa jignesti un om care vrea sa te ajute?! Vita furajata!

| saidkique a răspuns (pentru Salontanul):

Bun venit in Romania.

| bobik91 a răspuns:

Daca ai internet cu UPC nu trebuie sa faci absolut nimic bagi mufele si ai wireless fara nicio configuratie doar intri la setarile routerului sa schimbi numele sau sa pui parola. in schimb daca ai rds trebuie sa bagi cv ipuri si parole aia nu stiu exact
http://tonuri-apel.com

Răspuns utilizator avertizat