| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

Buna TPU.Caut un smartphone care sa aiba 1gb ram, un procesor 4 core un display de vreo 4, 5-5 inch si sa aiba o baterie care sa ma tina o zi daca ma joc(ceva asemanator cu Allview impera I), DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Smartphone care sa te tina bateria mai mult de o zi, nu exista, asta acum depinde si cat de mult il utilizezi zilnic.
Uite la ce m-am gandit eu : http://www.emag.ro/......EWHWNBBBM/ mai performant in banutii aia nu ai sa mai gasesti, decat SH

Bft! :)

4 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

P5 quad merge orice joc, e quad core, si costa 650 de lei, merita sa il iei si cu un card de 16 sau 32 de gb

| Diodiu_Cristy_1998 explică (pentru yoboss97_5553):

Nu e quad core si nici nu are 1 gb ram
dar oricum mersi de ajutor

| Emre_Rafael_1985 a răspuns:

Eu am 2 idei 1. Samsung Galaxy S4(are 2 gb ram dar asta e)
2. Samsung Galaxy S3