| Fatayou a întrebat:

Din greseala am deschis un email nu stiu cum si cand am deschis pagina mi-a aratat un cod(cred ca un virus), numai ca mi-a aparut antivirusul si mi-a spus sa inchid si asa am facut.Credeti ca totusi s-a intamplat ceva grav?

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pare totul ok. Poti da o scanare cu antivirusul.

| Bones44 a răspuns:

Nu-i nimic grav, daca a aparut antivirusul inseamna ca codul sursa e deja in baza lor de date, totusi ar trebui sa verifici daca ceva a fost descarcat in momentul in care ai accesat pagina.

| Fatayou explică (pentru Bones44):

Din fericire nu mi s-a descarcat nimic.Mersi pentru raspuns, eu chiar imi facusem griji.