| andreyyya a întrebat:

Ieri i-am trimis o cerere de prietenie unei persoane pe facebook. Deci i-am vazut profilul si dupa aceea i-am trimis cererea. Astazi cand am intrat sa vad daca mi-a dat accept am scris numele persoane la "cauta" si am gasit-o dar cand am vrut sa-i accesez profilul mi-a aparut acolo ceva de genu: "Pagina solicitată de tine nu a fost găsită.
E posibil să fi urmat o legătură expirată sau să fi scris greşit adresa. Pentru unele adrese contează diferenţele litere mari/litere mici." cu un semn de exclamare in fata. Ce inseamna asta, oare persoana respectiva mi-a restrictionat accesarea profilului ei sau ce se intampla? Rog pe cei care se pricep sa-mi raspunda. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

LOL si-a sters facebook-ul tu da-mi fundalaughing

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da! Cand ti-a vazut cererea nu ti-a acceptat-o si apoi acolo este o intrebare: O cunosti pe aceasta persoana in afara facebook-ului?' Probabil ea a pus "Nu", si asta inseamna ca ace persoana nu-i va mai putea vedea profilul! Sper ca te-am ajutat! Funda?happy

| andreyyya explică (pentru anonim_4396):

Am incercat dupa aceea si pe contul a doua prietene sa-i accesez profilul si tot acelasi rezultat l-am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci inseamna ca ori si-a sters facebook-ul, ori si la blocat, pentru o perioada, cum am facut si eu!

| andreyyya explică (pentru anonim_4396):

Probabil, mersi oricum :*

| cristy3991 a răspuns:

In primul rand nu e posibil ca persoana sa iti restrictioneze accesarea profilului. Ai mai incercat sa accesezi si a doua oara pentru a vedea daca da acelasi rezultat?

| andreyyya explică (pentru cristy3991):

Am incercat de mai multe ori si acelasi rezultat l-am avut, in plus am incercat si de pe contul a doua prietene si la fel mi-a aparut.

| cristy3991 a răspuns (pentru andreyyya):

Inseamna ca si-a sters facebook-ul, alta varianta nu cred ca exista.

| andreyyya explică (pentru cristy3991):

Da probabil asa este oricum mersi happy

| sisuk a răspuns:

Poate te-a blocat laughing

| andreyyya explică (pentru sisuk):

Nu se putea sa ma blocheze fiindca am intrat si pe pe contul a doua prietene si tot acelasi rezultat l-am avut.

| sisuk a răspuns (pentru andreyyya):

Atunci shia anulat facebookul altfel nu stiu big grin

| AnFor a răspuns:

Sunt momente cand Facebooku` nu merge prea bine. Poti incerca cu at browser de cautare.Bafta!