| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Zilele trecute am avut o problema mare cu laptopul. De fie care data cand il aprindeam imi aparea chestia asta : Startup repair si se incarca ceva apoi aparea : Startup repair Windows cannot repair this computer automatically apoi daca dadram pe send information mai incolo aparea un ecraalbastru si acria ceva dar nu apucai sa citesti ca intro secundaam ae stingea Din fericire L-am reparat singura joi dar din pacate l-am stricat iar vineri, imi aparea o chestie ca windowsul vrea sa instaleze ceva important si imi aparea sa il reserez acum sau sa imi aminteasca pe o ora sau peate 4 amu la ce chef aveam sa se reseteze l-am pus pe.4 ore si eu m-am pus sa ma uit la un film si m-eu intrat iar chestia aia cu restartatu doar ca nu am vazut-o numa mi-o aparut ecranu albastru deschis cum i la windows 7 si scria ceva ca se instaleaza si zic ca sa il las amu daca is,, importante" si a stins laptopul iar acum am ajuns de unde am pornit si nu mai stiu ce i-am facut sa mearga Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| DragonLore a răspuns:

Da pai si mie imi aparea asa tatal meu astepta cate 30 de minute ca-sa se deschida laptopul dar asta a fost de mult timp dar problema ta este ca are vreun virusasta mai mi-s-a intamplat trebuie sa te duci la reparat fiindca windows cannot repair inseamna in romana windows-ul nu se poate repara

5 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Cunosc problema. eu pot sa o rezolv.
trimite-mi mail. bbjhhrugs@yahoo.ro

| DragonLore a răspuns:

Stiu trebuie sa astepti 30 de minute cu laptopul aprins

| DeeaDeiutza15 explică (pentru DragonLore):

Poti sa fi mai explicit?

| DeeaDeiutza15 explică (pentru DragonLore):

Multumesc

| DragonLore a răspuns (pentru DeeaDeiutza15):

Da pai si mie imi aparea asa tatal meu astepta cate 30 de minute ca-sa se deschida laptopul dar asta a fost de mult timp dar problema ta este ca are vreun virusasta mai mi-s-a intamplat trebuie sa te duci la reparat fiindca windows cannot repair inseamna in romana windows-ul nu se poate repara

| incredibilu a răspuns:

Windows-ul tau se updateaza. Updaturile din cate stiu nu sunt prea bune pentru windows.Cat despre repararea windows-ului, ori ai sters tu ceva program important ori ai un virus!