| Florennce a întrebat:

va rog cititii intrebarea. va rogg, va implor! Ok sa termin cu dulcegariile :big grineci am cablu de date, bluetooth instalat la pc, samsung pc studio -instalat! cand vreau sa conectez cu cablul de date, nu merge ca nu stiu ce problema se intampla, cand folosesc bluetooth nu, dial up networking si nu mai stiu ce -instalat. iaras nu merge. cred c-am instalat o mie de programe, plus cd-ul de la tel. m-am saturat
Intrebarea ar fi :
Cand dau la conectare cu bluetooth.si imi apare " select bluetooth port ", ce scriu? c-am innebunit la cate programe am instalaaat!

1 răspuns:
| PureCherry a răspuns:

Eu iti recomand sa le dezinstalezi pe toate, iar dupa aceea instalezi doar Samsung pc studio
Si mai vorbim! ca am si eu Samsung pc studio, dar nu am intampinat nici un fel de dificultatebig grin