| roxanaghiuzan a întrebat:

Bunaaa! Deci sa incep cu inceputul eu sunt cam proasta de fel si nu prea pricep anumite chestii cum ar fi postarile alea de pe facebook cu sa zicem o persoana zice ca mananca ciocolata dar acolo apare si o tableta de ciocolata nu doar scrisul ei sau o persoana x sa zice pune o fata zambareata si dupa isi actualizeaza starea si scrie ca se simte obosit.Deci intrebarea mea este cum pun fetele alea zambarete sau tableta de ciocolata sau nu stiu ce prostii? Sper ca ma-ti inteles. Mersiiii

Răspuns Câştigător
| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Deci,sa-ti explic cum e chestia asta, in primul rand se numeste feeling, in al 2-lea rand, trebuie sa ai facebook-ul in limba engleza ca sa poti pune si tu asa ceva. Dupa ce ai in limba engleza facebook-ul, acolo unde scrii starea ai o optiune, ce faci tu in acel moment, sau cum te simti.Si tu scrii acolo starea si alegi din setari ce faci tu sau cum te simti, e foarte usor. big grin