| sheamus12 a întrebat:

Cand ascult muzica mi se aude un carait continuu in difuzoare si mi se blocheaza laptopul si nu am ce sa-i face decat sa il opresc fortat astept raspunsuri?
sa il trimit inapoi?

6 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Cel mai bine ar fi sa-l trimiti inapoi, dar de asemenea poti sa ceri unul nou(la fel). Daca era doar caraitul puteai sa-l pui la niste boxe, dar daca se si blocheaza este o problema serioasa(mai incearca sa rulezi o versiune linux onlyrun si sa asculti ceva, daca acolo merge inseamna ca e o problema cu windows-ul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum intrebi, inteleg ca este nou si in garantie. Da, il poti trimite inapoi, chiar este indicat.

| Morphines a răspuns:

Da, trimite-l!

| sheamus12 explică:

Nu de fiecare data face asta

| sheamus12 explică:

Este in garanti si posibilitate de retur

| msilvia a răspuns:

Asa ar fi cel mai bine. Daca e in garantie reparatia ar trebui sa fie gratis.