| aragon18 a întrebat:

Care este cel mai bun windows si antivirus?

Răspuns Câştigător
| BaseplateV1 a răspuns:

Cel mai bun windows - Windows XP SP3
Cel mai bun antivirus - AVG Antiviruswinking

(dupa parearea mea astea sunt cele mai bune)
Sper ca te-am ajutat cu ceva

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dintre variantele de Windows cred ca XP si 7 sunt cele mai bune, cu un plus pentr W. 7, dar depinde si de calculator, W. 7 are cerinte de sistem mai mari decat XP.
Un specialist in calculatoare mi-a spus ca sunt mai multe programe antivirus, dintre cele cu licenta, la fel de bune. Dintre programele antivirus gratuite mi-a spus ca AVG este cel mai bun. Numai bine!

| darkstar a răspuns:

Dupa parerea mea Windows XP SP3 si Eset nod32

| Stelistul a răspuns:

Pentru mine, cel mai bun windows e XP SP 2 iar cel mai bun antivirus Kaspersky.

| ghitu a răspuns:

Pai intai vezi ce sistem ai tu si in functie de el i_ti alegi windowsu pentru pc meu este bun win. x pentru a_lu colegu y etc, degeaba pui cel mai cel windows daca pc tau nu face fata cerintelor alege cu grija windowsu. antivirus recomand norton 360

| FartsMaker a răspuns:

Windos XP9 si antivirus Kasperski

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai windows: 7
si antivirus: Avira
Succes!

| AnneMarriie a răspuns:

Windows XP si antivirus eset nod32

| gyno98 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este nod 32 so stii de la mine