| Babaci_Raul_1997 a întrebat:

Windows 8 are propiul antivirus?

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

De fapt doar Windows 8 si 8.1 au Microsoft Security Essentials care este redenumit Windows Defender! Celelalte versiuni de Windows au Windows Defender care detecteaza doar programe de tip spyware.Nu detecteaza si virusii!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In teorie orice windows are microosft sercurty essential, care e gratuit, dar e vai de el.

| sltlp a răspuns (pentru maxb):

Oricum nu conteaza. Tot o panarama e.

| maxb a răspuns (pentru sltlp):

Asta da, ala e facut sa te protejeze cat de cat.

| maxb a răspuns (pentru sltlp):

De fapt doar Windows 8 si 8.1 au Microsoft Security Essentials care este redenumit Windows Defender! Celelalte versiuni de Windows au Windows Defender care detecteaza doar programe de tip spyware.Nu detecteaza si virusii!