| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri duce acest pc?

http://www.forit.ro/vizualizare-wishlist/404/

Puteti sa imi faceti o lista? Va rog!
Funda

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Sunt multe jocuri, dar cateva ar fi : CS:GO, tf2, minecraft,rocket league, skyrim the elder scrolls, the forest, stranded deep, red faction guerilla, saints row toate, left for dead, cod pana la black ops 3, toata seria de fifa, asasin's creed pana la 3, devil may cry, fallout 3, sims, dishonored, dark souls 2, outlast, amnesia, hektor.Mai sunt multe, multe este aproape, placa video si procesorul sunt ok, iar restul sunt bune, procesorul este aproape echivalent cu un i3 deci iti merg jocuri din 2013-2014 poate cateva mai slabute din 2015.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pc?

| DanielVălean a răspuns:

Pai nu vad configuratia lui in intrebarea ta. laughing

| bogdan12321132231 a răspuns:

Vad ca te ai luat dupa mine cu dorITlaughing), da duce toate jocurile pana la ora asta cu setări mediu high fara nici un fel de problemă.

| anonim_4396 explică (pentru bogdan12321132231):

Sunt mai ieftinelaughing)