| alexandruvio a întrebat:

Ce motor de cautare este mai bun si mai rapid dintre Google Chrome, Opera si Mozila Firefox?

Răspuns Câştigător
| Gabitzzzzu a răspuns:

Google Chrome este cel mai bun si mai rapid. Funda?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate cele indicate sunt browser-e si nu motoare de cautare.
Motoare de cautare sunt Google, Bing, Yahoo, Ask, Aol, etc.

| Cronki a răspuns:

Motorul de cautare nu'i browser!

| Radeas1 a răspuns:

Eu folosesc Opera, deoarece e bun. Nu e neapărat mai rapid ca si Chrome, dar îmi place mai mult că este stabil, nu dă erori şi fată de Google Chrome e mai rapid puţin. Mozilla să îl iei decît dacă îl customizezi.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun (tocmai il folosesc), apoi Mozila Firefox si Opera.Pa pa!

| Gabitzzzzu a răspuns (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Google Chrome este cel mai bun si mai rapid. Funda?

| PurceluAtomic a răspuns:

Mie mi se pare ca Firefox e cel mai stabil si cel mai rapid... majoritatea zic ca ar fi Chromium.

| CameliaS a răspuns:

Eu sunt de părere că cel mai bun motor de căutare este Google Chrome. Viteza de căutare este mai mare iar design-ul este mai interesant. Următoarele ar fi Mozila Firefox, Opera și Internet Explorer. Toate cele bune!