| Varsson a întrebat:

Ce placa video de 512/1gb/2gb, careia sa ii mearga jocurile noi OK e compatibila pentru asta :
2GB Ram
Procesor Intel (r) Celeron 2.50 GHZ
Placa de baza ASROCK G31M-S
Chipset Intel p35 g33/g31
Wolfdale 65w

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Pentru jocurile noi ti-ar trebui si mai multa memorie RAM si un alt procesor.Pentru a schimba procesorul este nevoie de alta placa de baza.
Cam asta este cu PC-urile vechi, nu ajunge sa schimbi doar placa video.
Si sursa probabil ar trebui schimbata.

3 răspunsuri:
| nyko98765 a răspuns:

Pai deide ce jocuri vrei sa joci... eu zic cea de 2gb e cea mai bua pentru ca merg toate jocurile pe ea laughing)

| Varsson explică (pentru nyko98765):

Jocurile din perioada 2011-2012, cam asa ceva

| nyko98765 a răspuns (pentru Varsson):

Atunci poti icerca cu cea de 1 gb dar eu tot imi sustin parerea laughing