| Alexxxxxx34 a întrebat:

Ce sistem de operare in afara de Windows ( am incercat tot de la Windows XP pana la Windows 8, 1 ) ar trebui sa rulez pe aceasta platforma pentru a rula foarte bine : Processor Intel® Pentium Duo Processor T2080, 1.73 GHz; Chipset_Test ATI Radeon® Xpress1100; Main Memory DDR2 667 DRAM support, 2 x SODIMM socket for expansion up to 2GB; Video Graphics & Memory Integrated Radeon® X300 graphics core; Hard Drive 2.5" 9.5 mm SATA HDD, SATA 80GB/120GB/160G; Support 5400 rpm. Multumesc mult pentru ajutor!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Bleg mai esti!
E ca si cum ai intreba : am un trabant si am alimentat cu cea mai buna benzina, ulei etc dar tot nu merge bine adica ca un ferrari sau orice masina buna. Cam asa suna intrebarea ta!
Pune-ti un xp ca astea-s cele mai bune pentru rasnite, ca nu se poate numi pc ce ai tu si mai ai si pretentii... big grin

| Alexxxxxx34 explică (pentru lpavel):

Bleg sa faci pe oricine nu pe mine! Daca ai chef de raspunsuri de astea cauta alta intrebare! Te vei alege cu un report si in nici un caz cu fundita!

| lpavel a răspuns (pentru Alexxxxxx34):

Crezi ca eu raspund pentru fundite? laughing)) Te inseli amarnic! La ce-mi foloseste? Ti-am raspuns exact cum am crezut... ai incecat toate variantele de windows dar nu ti-ai dat seama ca de fapt problema e de la pc NU de la windows, ce altceva puteam sa-ti spun? N-am vrut sa te fac prost cu mintea blocata laughing) asa ca am zis bleg care nu cred ca e asa grav... Bafta!

| Alexxxxxx34 explică (pentru lpavel):

Tu esti handicapat? Am impresia ca esti o persoana pierduta care nu are altceva mai bun de facut decat sa enerveze oameni sa sa raspunda prostii. Tu stii macar ca mai exista si alte sisteme de operare pentru calculatoare in afara de Windows? Vroiam sa aflu ce alt sistem de operare in afara de Windows ruleaza mai bine pe aceasta platforma. Faci tu comparatii cu Trabant si nu stiu ce alte prostii. Esti un retardat.

| lpavel a răspuns (pentru Alexxxxxx34):

Handicapat, retardat esti TU ca habar n-ai pe ce lume traiesti, dar observa in continuare pana la urma vei afla... laughing)))

| Alexxxxxx34 explică (pentru lpavel):

Planeta Pamant, Sistemul Solar din Galaxia Calea Lactee happy Si nu, nu eu sunt, tu esti, nu eu sunt cel care a cautat o intrebare de a ta si te-a facut blegwinking