| GulDan a întrebat:

Cine a facut bani(pe internet) ziceti-mi si mie va rog vreau sa ma apuc si eu sa lucrezhappy

Asi dori din hobbyu meu sa-mi gasesc cevahappy Multumesc

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? ca toata lumea vrea bani din nimic

| GulDan explică (pentru suntserios):

Pai am tableta grafica si desenam pe ea deobicei..insa nu am gasit daca pot face bani din desene.

| NOBODY a răspuns:

Caută site-uri de click & share pentru bani reali. Nu îți pot da un link chiar acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, dacă cu adevărat vrei să faci bani serioși şi ai peste 18 ani îți recomand Forex4you : http://www.forex4you.com/
E un pic mai complicat, dar dacă chiar vrei să faci bani online aceasta este singura modalitate sigură. Dacă ai întrebări întreabă-ma. O zi bună să ai:)

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa-mi dai niste date de contact pe privat? sa vb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GulDan):

Trimitemi tu ID de messenger deoarece sunt junior şi nu pot trimite mesaje private.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hackuieste happy

| Alexul99 a răspuns:

Parteneriat pe youtube.

| Nejmoq a răspuns:

Faci parteneriat cu YouTube, poti deveni hacker [cea mai proasta decizie, sincer], fa o comunitate de gaming in care jucatorii sa poata dona.

| BombonicaBia1988 a răspuns:

Pai...
1. Poti deveni vlogger happy Postezi pe youtube videoclipuri si poti deveni cunoscut
2. Fa-ti propriul tau site si adu oameni

Mai sunt multe variante dar astea sunt variantele mai ok happy
Sper ca te-am ajutat happy
Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BombonicaBia1988):

Din vloging nu faci niciun ban.