| GulDan a întrebat:

Cine a facut bani pe internet(cu orce) ziceti-mi si mie va rog vreau sa ma apuc si eu!

Asi dori sa gasesc ceva si ca un hobby.

17 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La munca!

| GulDan explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Stiu ce munca?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru GulDan):

La camp daca nu stii.

| GulDan explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Sunt din Bucuresti..nu nu stiu nu sunt de vina ca nu stiu la ce sa lucrez dar intentionez sa lucrez asa ca, inseamna ca am potential.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru GulDan):

Ok, atunci ce mai cauti aici? Hai dududu

| GulDan explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Sa fac bani pe net lol ce faci chat aica in pn mea...nu bani la munca fizica ci la munca psihica...dai drumu si nu mai posta

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru GulDan):

Pai ca sa faci bani pe net trebuie sa fii destept, chiar foarte destept iar tu nu esti. Asa ca da-i tu drumu la munca sau stai acasa si uita-te pe tavan. In orice caz, nu ne mai stresa cu intrebarile tale de copil prost.

| GulDan explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Dar tu nu te-ai gandit ca dai raspunsuri nefolositoare? nu ajuti la nimic(cel putin pe mine)asa ca lasa-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună seara! Recomand http://nicollhellen.blogspot.ro/ aici găsești ce te interesează! :)

| bogz a răspuns:

Poker ma!

| GulDan explică (pentru bogz):

Daca asi sti sa joc crede-ma m-asi baga numai sa fac si eu bani...cumva.

| ArthurKn a răspuns:

Youtube\ Site.
Nu te astepta la sume mari de la inceput.
V-a trebuii sa depui muulta munca

| GulDan explică (pentru ArthurKn):

Auzi dar nu stiu programare sa fac siteuri..nu pot face un blog? eu stiu sa desenez si m-am gandit sa imi pun desenele

| ArthurKn a răspuns (pentru GulDan):

Ba da, poti incerca si cu un blog.

| Nejmoq a răspuns:

Comunitate de gaming in care sunt aprobate donatiile bineinteles.

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Te duci pe Facebook, dai la setari, dai pe dezactiveaza contul, si pleaca la munca rolling on the floor) sau apuca-te de vloging laughing am inteles ca faci bani pe urma asta daca esti vlogger bunwinking sau, daca nu ai ce face, fa-ti o pagina pe Facebook. Nu faci bani, dar o faci din placerewinking laughing

| GulDan explică (pentru AttilaDornIsPower):

laughing poti sa razi dar tu crezi ca stau pe facebook?