| AntoniaOrman a întrebat:

Buna prieteni.Stiti ca apare la Google Chrome chestia cu "Cele mai vizitate site-uri" nu? Am acolo un site care nu-l mai vreau.Cum pot sa-l sterg?

Răspuns Câştigător
| eweu a răspuns:

In coltul din dreapta de sus dai click pe x-ul ala care iti va aparea abia dupa ce tii mouse-ul pe casuta cu site-ul respectiv

4 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Te duci cu mouse-ul pe el si cand ajungi in coltul din dreapta sus a pozei cu siteul respectiv iti va aparea un x. Dai pe el si gata.

| VladPetcu a răspuns:

Click dreapta pe el si il eleimini din lista.
Funda?

| samysamy a răspuns:

Esste un x-ulet mic ...acolo dai click pe el si se rezolvawinkingbafta multabig grin

| Mmmmmjnkkhn a răspuns:

Nu mai intra pe internetul ala!/funda?