| AddaSunnii a întrebat:

Cine stie la galaxy II sa schimbe iconitele de pe ecran? Si numele lor, cum le pot schimba? Este vreo aplicatie anume? Am serioasa nevoie de ajutor, multumesc mult not worthy

3 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Apesi Menu si dai edit sau daca nu merge asa stergi iconitele de pe ecran si le pui din nou

| AddaSunnii explică (pentru Triple3XH):

Nu gasesc acel „edit", eu am poze la ele, dar sunt pozele din default, si am vazut la cineva ca are alte iconite, le putea schimba oricand si sa schimbe si numele.asta nu gasesc

| AddaSunnii explică:

Aaa, da, si daca apas pe MENIU, nu am niciun EDIT, doar FUNDAL si SETARI si altele, care deja nu mai tin de ecran.