| Dontforgettosmile a întrebat:

Am un Galaxy S3 de aproximativ un an jumate si mai nou cand ies din orice aplicatie, imi dispar iconitele de pe ecran pentru 10 secunde. Unii prieteni zic ca e ceva cu launcher-ul. Va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Caută pe cineva care ştie să-ţi pună Cyanogen Mod. E o problemă din launcher-ul Touch Wiz din câte ştiu...

| Dontforgettosmile explică (pentru gir861):

Scuze, dar chiar nu vreau chestii gen CM. Nu exista o solutie mai simpla sau telefonul e "dus"? sad

| gir861 a răspuns (pentru Dontforgettosmile):

Ai două soluţii pe care le poţi încerca: resetarea hard sau resoftarea. Dacă fenomenul se repetă şi după resoftare, e posibil să ai defecţiune fizică...