| Ionut7743 a întrebat:

Cum fac sa selectez mai multe poze din galerie cu o singura apăsare?
Adică sa apăs pa una și după sa mă duc pe alta și sa îmi selecteze ce e între ele?
Am SAMSUNG.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci e vorba de telefonul mobil...
E simplu.Selectezi o poză, iar apoi din meniu(depinde de ce sistem de operare ai) selectezi „selectare totală". Succes

| Ionut7743 explică (pentru DeyCj):

Nu vreau sa le selectez pe toate. VrEu doar o parte din ele și nu vrea sa stau sa le selectez pe fiecare în parte. La iphone selectezi una și apăsat și tragi și se selecteama mai multe

| DeyCj a răspuns (pentru Ionut7743):

Mda, pentru ca e alt sistem de operare.Pe Android nu poți face asta, numai pe iOS.

| Clorox a răspuns:

Tii apasat pe una si dupa selectezi restul!

| Ionut7743 explică (pentru Clorox):

Nu vrea sa stau sa le selectez pe fiecare în parte. La iphone selectezi una și apăsat și tragi și se selecteama mai multe

| Clorox a răspuns (pentru Ionut7743):

Stiu ce zici... Pai nu iti permite software-ul asa ceva, din cate stiu, iphone si LG au optiunea asta(Singurele la care am vazut personal optiunea asta), poate o mai au si alte telefoane, nu stiu...