| Faraanume a întrebat:

Cum sa schimb setarile anterioare la aplicatia WatchOn de pe S4? Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Intri in aplicatie. apesi in dreapta sus :setari - resetare totala setari. succes;-)

| Faraanume explică (pentru Grigore_Daniel_1984):

Nu imi apare asa. Cand intru un aplicatie imi apare direct pe ecran telecomanda gen, cu volum, schimbare canale, on/off, mut, sursa, si 123. etc. Nu imi pare nimic in dreapta sus cum ai mentionat sad

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Eu asa am pe s5. in dreapta jos ai butonul de inapoi și in stanga optiuni. acolo ar trebui sa ai setarile pe s4.