| anonim_4396 a întrebat:

Daca am aceste caracteristici la placa video s-ar putea sa-mi imi mearga sims 3?
Name: RADEON 7000/RADEON VE Family
Manufacturer: ATY Technologies Inc.
Chip Type: RADEON 7000 AGP (0x5159)
DAC Type : Internal Dac (350 MHz)
Approx. Total Memory: 64.0 MB
Current Display Mode: 800 x 600 (16 bit)(60 Hz)
Monitor: Plug and Play Monitor

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu mergesad, buy a new pc!happy

| CM7YRE a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti mearga pe asemenea placa video.

| Slavian a răspuns:

* PC OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 or Windows 7 * CPU: (XP) 2. 0 GHz P4 processor or equivalent; (Vista and Windows 7) 2. 4 GHz P4 processor or equivalent * RAM: (XP) 1 GB RAM; (Vista and Windows 7) 1. 5 GB RAM * HARD DRIVE: At least 3. 5 GB* of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games. * VIDEO: DirectX 9. 0c compatible Video Card with 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 2. 0

| kurinkita a răspuns:

Ia-ti gandul de la The Sims 3 (chiar si de la The Sims 2) cu acea placa video, e complet depasita. Nimic din ce apare in ziua de azi nu iti va rula pe acea placa video.

| Alex21_3815 a răspuns:

Iti merge nu stiu eczact poate sa iti mearga si la maxim dar si la minim poate dar cu siguranta iti merge.