| Balan_Dani_1998 a întrebat:

As vrea sa filmez minecraft si...as dori sa va intreb cu ce e mai bine sa filmez... big grin
Am Windows Xp Memory 2022MB Ram
Device:
Name: ATI Radeon HD 3400 Series
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip Type: ATI display adapter(400MHz)
DAC Type: Internal DAC
Approx.Total Memory: 512.0 MB
Current Display Mode: 1152x864 (32)(75Hz)
Monitor: Plug and Play Monitor

Drives
Main Driver: ati2dvag.dll
Version: 6.14. 0010.6783(English)
Mini VDD: ati2mtag.sys
VDD: n/a
DDI Version: 9(or higher

Daca puteti sa ma ajutati...mai dau si alte informati de >trebuie
dau Funda

5 răspunsuri:
| Andreeas2011 a răspuns:

Incearca fraps

| Balan_Dani_1998 explică (pentru Andreeas2011):

Mda...fraps.
daca nu e fullscreen nu se vede
daca e fullscreen are niste culori ciudate.
si se aude si bzzzzz-ituri

| Emilașcovici a răspuns:

Are el bani de fraps la vreme... Poti cauta camstudio care sunt gratis.Cel mai bun eu il stiu cam tasia si pentru jocuri action de la mirillis(platite). Bafta!

| Balan_Dani_1998 explică (pentru Emilașcovici):

Dar mirillis nu e pentru windows vista si 7?

| Emilașcovici a răspuns:

Eu folosesc mirillis pentru filmat si l-am si comparat cu fraps si este cam la fel de bun dar action are mai multe optiuni pe langa asta are o optine de filmare speciala pentru jocuri sa iasa la calitate maxima, dupa ce ai filmat si te uiti la filmare te poti preface ca apesi pe butoane ca nu-si da nimeni seama ca-i filmare. Daca vrei sa te tii de treaba ti-l pot da eu crack-uit.si Camtasia la fel.In schimb mai mai ajuti tu cu cevasmug, vedem noi(nu bani sau obligatii)