| iuliaOK a întrebat:

Dacă mi s-a demagnetizat cartela (pentru acces în liceu), o pot repara sau trebuie să-mi fac una noua?))) Din câte știu nu trebuie lipita de telefon, dar am confundat-o cu cardul și am pus-o în același buzunar cu telefonul. big grin

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă cineva impune cartele, e responsabilitatea aceluia să asigure și rezolvarea problemelor tehnice. Dacă nu merge și nu ai pierdut-o, trebuie să îți dea alta.

| iuliaOK explică (pentru T0T):

Spune-le lor asta rolling on the floor) Trebuie sa dau bani iar pe cartela și pentru poza de cartela. Asta e

| T0T a răspuns (pentru iuliaOK):

N-ai părinți? Să îi dea în judecată.

| iuliaOK explică (pentru T0T):

Risipa de timp si mai multe probleme. Pana la urma e vina mea ca am stricat-o))))

| T0T a răspuns (pentru iuliaOK):

Nu este vina ta. Este vina lor că dau cartele magnetice, care se pot defecta ușor și nu își asumă responsabilitatea. Tu ești doar un copil.

| zilog a răspuns:

Așa sa ajuns cu zgarda la gât, mergi la liceu si organizezi o revoltă spontana si spui ca vi-se incalca drepturile la un cuget liber.

| iuliaOK explică (pentru zilog):

Nu era problema, ca avem turnichet din ala, pot sari ușor peste el, da sunt mai mulți paznici la liceu decât sunt la pușcărie rolling on the floor)

| iuliaOK explică (pentru zilog):

Vai, mulțumesc rolling on the floor)))
am și eu drepturi

| zilog a răspuns (pentru iuliaOK):

Esti o fata foarte deșteaptă simpatică dulce si sufletistă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa soliciți una nouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

on the phone