| ihacoswhy a întrebat:

De ce a inceput VIOLETTA de la primul episod din nou?

Răspuns Câştigător
| coolgeo98 a răspuns:

N-are cum sa se termine. in Argentina serialul a inceput cred ca din vara si pana acum filmeaza, inseamna ca asa au vrut ei (poate nu au cumpara-disney channel" urmatoare episoade). funda?

25 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Hmm, se intampla des chestii de astea si la alte serialehappy, sincer nu stiu care e cauza... insa te poti uita pe internet la serial

| raluca0306 a răspuns:

Pentru ca asa difuzeaza ei serialele.Nu se baga in ordine normala.

| Happyjump a răspuns:

Le reia ca sa mai poată filma continuarile si cei care nu au văzut sa il vada

| ihacoswhy explică:

Aș vrea să nu se mai răspuna la această întrebare pentru că e deja de un an și am înțeles problema. Nici nu mă mai interesează daca a apărut sau nu, chiar nu-mi pasă, nici nu prea mă mai uit la TV, ma uit mai degrabă pe internet la anime-uri.
Ja nee!(Pa!)

| Martina5 a răspuns:

Pentru că începe iar episoadele următoare și nu are ce să dea

| Martina5 a răspuns:

Nu s-au terminat

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Se repeta povestea pana va incepe sezonul 2

| JustMeDiana a răspuns:

Reluare thinking [cred, eu nu urmaresc serialul].

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

Hmm, se intampla des chestii de astea si la alte serialedar cel mai ca lumea e pentru ca s-au termintat episoadele si acum o ia de la inceput.

| crissc2014 a răspuns:

Pai acum este in reluare deoarece trebuie sa-l posteze.Asta dureaza foarte mult deoarece :\
-trebuie sa- l traduca
---------- sa il pune pe mut, apoi sa il puna pe alte voci(asa se face mereu
-si multe altele.

| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

S-a mai intamplat si cu Nini. E ceva normal, adica daca ei vor sa redea ceva episoade... poate a fost la cererea publicului laughinglaughing. Te poti uita la Violeta si pe net asa poti vedea de la inceput si sa vezi si inainte laughinglaughing

| ciprianftw a răspuns:

Pentru ca s-au termintat episoadele si acum o ia de la inceput funda?

| fanuldinamo a răspuns:

Pentru ca se reia serialul. Episoadele revin luni 5 august.De ce se reia pentru ca cei care n-au mai vazut violetta sa poata recupera

| batybaty a răspuns:

Pai se poate ca nu o fi filmat celelalte episoade si le-a pus pe astea din nou nu stiu sigur sau a aparut o problema te rog funda!

| EkiNzZ a răspuns:

Nu stiu se intampla... dar episoadele nu s-au terminat!

| iordacheana a răspuns:

Pentru cei care nu au vazut serialele.

| Betty288 a răspuns:

Stiu raspunsul corect: deoarece nu au terminat de tradus! Cunosc pe cineva din Anglia care nici la el nu au aparut noile episoade.

| Violetta4ever a răspuns:

Heeey, ati aflat vestea cea mare? Violetta Live ajunge pe 2 septembrie la Bucuresti! Pe Arena Nationala, wooow
http://goo.gl/cJZYkB

| PfaffRobert a răspuns:

In data de 25 martie vor incepe episoade noi funda plz

| Melodymelo0704 a răspuns:

Știu eu de ce pai nu s-a terminat in România dau odată 20 de episoade după de la 21 la 40 si tot așa pana la 80 in Argentina dau odată 40 de episoade si după 40 sper ca ți am fost de ajutor

| lenuSi a răspuns:

Deoarece sezonul 3 esste cel mai important si pe deasupra ai e si ultimul sezon.
de aceea cit se pregatesc pentru sezonul 3 le vor pune fanilor sezonul 1 si 2.
FUNDA?

| ViolettaCastilio a răspuns:

Episoadele au inceput deja din 5 august.Cu episoade noi pe cele vechi lea datin reluare ca sa nu uitam ce s-a intamplat pana atunci.