| OltyYonutz a întrebat:

De ceva timp leptopul imi merge foarte greu, am incercat orice... sa ster din lucruri, sa instalez antivirusi si nimic. Va rog ajutati-ma. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Instaleaza din nou windowsul. Si o sa vezi ca o sa mearga la la inceput.

| OltyYonutz explică (pentru LaLaura):

Dar acum o luna l-am reinstalat din nou... dar ma rog!

| LaLaura a răspuns (pentru OltyYonutz):

Poate ai instalat multe jocuri, sau programe care incetinesc laptopul, banuiec ca dupa ce ai instalat windowsul, laptopul mergea bine ( deci nu e vreo defectiune la vreo componenta)