| VvladCobianu a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai bun browser pentru net? Eu folosesc Opera, dar am si Explorer 8, Mozila Firefox si Google Chrome.

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Foloseste-l pe care vrei atata timp cat fiecare ruleaza decent si nu-ti face vreunul probleme. Toate sunt destul de bune si au atuurile lor. Nu pot sa-ti zic exact ce sa alegi din ele. Eu zic sa le mai descoperi tu personal si decizi singur!winking Eu pot doar sa-ti zic ca in ultimul timp folosesc Firefox tot mai rar. Inainte facea ravagii cand exista doar versiunea 6 la Internet Explorer, care i-a lasat pe multi cu sechele... dar asa mi se pare in ziua de azi, parca cel mai lent, greoi browser, a devenit Firefox(plus ca eu personal nu ma mai folosesc de add-on-urile lui, care nu fac decat sa-l incetineasca si mai rau).

| DeyCj a răspuns:

Recomand Opera şi Modzilla.

| mistikk a răspuns:

Sincera sa fiu Explorer este classic in general folosit de marea majoritate eu una folosesc Mozila Firefox deoarece are acea functie de restaurare a fisirelor antivirusul meu cand detecteaza un virus se restarteaza si am nevoie de functia de restaurare pentru a nu pierde site-ul pe acre sunt

| 인스피릿 a răspuns:

Pai, am Explorer 8, Google Chrome si Mozilla Firefox, dar folosesc Mozilla pentru ca m-am obisnuit cu acest browser si cu add-on-urile instalate. big grin

| ionut95gr a răspuns:

Foloseste mozila si google chrome.is cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla happy.
Are prea multe Add-on-uri de care nu ma pot lipsi happy

| gloria_1375 a răspuns:

Mozilla Firefox si Google Chrome

| iriedaily a răspuns:

Tot opera folosesc si eu desi le am instalate si pe cele enumerate de tine. se misca mai bine.