| sfechis a întrebat:

Fundaa! Sall TPU ..am un stick de 8 gb si am pe el fisiere care ocupa numai vreo` 150 de mb si vreau sa imi pun pe el kitu de la fifa 2011 care are 6.32 GB si imi zice ca sticku ii plin...sticku` foloseste toata memoria de 8 gb.m-am uitat...imi ziceti si mie ce sa fac sa imi pot pune fifa 2011?big grin

Răspuns Câştigător
| Keyna a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva de genul. Trebuie sa dai click dreapta pe iconita si sa apresi pe "Format". O sa ti se deschida o casuta.
Te duci la File System si probabil o sa selectat : FAT32. Tu trebuie sa selectezi NTFS. Trebuie sa ai stickul gol cand faci asta pentru ca o sa-ti streaga toate informatiile cand apesi "Start".
Sa ai si "Quick format" selectat cand dai start.

Sper sa-ti mearga big grin.

| sfechis explică (pentru Keyna):

Mersii! Fundaa

1 răspuns: