| MeMe123 a întrebat:

Hai salut! Cum pot schimba numele la o pagina de facebook? au schimbat setarile si e foarte aiurea. Thx dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Edytzu2010 a răspuns:

Buna seara, daca pagina a depasit 200 de like-uri numai merge schimbat numele. Daca nu a depasit te duci pe pagina, dai la despre si informatii despre pagina si ai numele, mai multe

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Daca ai peste 200 de like-uri nu mai poti sa l schimbi

| Gabi2865 a răspuns:

Hey, mai intai trebuie ca pagina sa aiba peste 200 de like-uri si apoi poti happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru Gabi2865):

Gresit, daca a depasit 200 de like-uri nu mai poti schimba numele.

| antoniaa33 a răspuns:

Buna...mergi la setari->nume complet, apoi iti apare numele si vezi daca il poti schimba sau nu... sper sa meargawinking