| Iulia_8267 a întrebat:

Hei :d. De cateva zile nu mai pot pune videoclipuri pe Facebook. nu stiu ce are. Atunci cand vreau sa pun un videoclip imi scrie asta : Due to activity related to copyright infringement on your Facebook account, we have disabled your ability to upload any further videos. For further details, please see our help page.

http://www.facebook.com/help/?page=39 Habar nu am ce poate sa aiba. nici pagina aceea pentru ajutor nu imi e de folos. Va rog ajutati-ma :*

5 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Ai încălcat drepturi de autor și nu te mai lasă

| 0rlando a răspuns:

Ai postat videoclipuri ce nu-ți aparțin și ți-a fost interzisă postarea de alte materiale video.

| Lavinia_Muneran_1989 a răspuns:

De ce nu pot sa pun videoclipuri pe pagina de facebook?

| Luput_Vasile_1955 a răspuns:

De ce nu pot incarca vidioklipuri pe facebooc?

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

Ai postat postul altuia si ti-ai luat copyright