| bogdancool102 a întrebat:

Am o intrebare, la care cred ca baieti vor raspunde. Stiti ca puteti urmari un meci online prin program sopcast si internet explorer nu? Dar cum canalele in grila ca mi le-a pus un baiat dar am schimbat windows si acum nu le mai am. Funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Urmeaza instructiunile de aici, instaleaza tot ce ti se spune, si ai o multime de posturi tv romanesi si straine.
mie mi se pare cel mai bun :
http://1tvonline.net/

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ai rezolvat?
Esti multumit?
Eu sunt incantat de site-ul asta!

| bogdancool102 explică (pentru zdrangoi):

Mergea dar acum nu stiu ce are am incercat ca de obicei sa intru in program prin I.E dar acuma se incarca si apare o fereastra neagra. Nu stiu cum fac, ma chinui de 2 zile sa-l fac da' tot nu pot. Lasa un raspuns daca vrei!

| zdrangoi a răspuns (pentru bogdancool102):

Vezi daca ti se deschide cu Mozzila sau Gogle Chrome.

| Mikhtarian a răspuns:

Da,poti urmarii prin IE online.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Incerca Sopcast.Este gratis si gasesti toate meciurile pe el!
Daca nu vrei a descarci aplicatia sopcast intra pe 1tvonline.net

| sebitare1234 a răspuns:

Sall scrie pe internet meciuri live si vei gasi multe siteuri cu meciuri live multumesc. funda?