| HelloWirus a întrebat:

Vreau si eu un program sa vad canalele tv online (digi sport 1 ) dar fara Sopcast sau sa folosesc Internet Explorer pentru ca imi merge foarte greu. Precizez ca am internetul prin stick USB de la Romtelecom. Ms anticipat!

4 răspunsuri:
| HelloWirus explică (pentru BlackBoyHD):

Siteul nu merge iar programul nu contine in grila Digisport 1. Mersi oricum. Astept alte raspunsuri

| Anonnnnimus a răspuns (pentru HelloWirus):

Stiu eu doar ca trebuie internet explorer dar sa stii ca e cel mai bun si merge 100% se numeste cooltv iti trebuie instalat sopcast si cred ca si VLC. Funda?