| HarleyQuinn a întrebat:

Am un Nexus 7 și după ultima actualizare a tabletei sonorul a început să fie " bâzâit "... Și a început să se audă așa de când mi-am " restartat " tableta să-mi facă actualizarea, nu mai devreme sau mai târziu. Vreo sugestie? Ar putea fi virus, din cauza update-ului, să fi intrat ceva în difuzor sau ceva de genul? big grin
Fundă

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Numai un dobitoc putea sa spuna ca sunt virusi. Si scoate antivirusul, chinui tableta si faci bateria praf degeaba. Android-ul temporar nu e vulnerabil la virusi. Asta e doar marketing cu anticirus pe android.
La tine face asa deoarece ai un proces in fundal probabil. Incearca sa revii la setarile de fabrica sa vezi daca persista.

| HarleyQuinn explică (pentru sltlp):

O să încerc, mersi big grin

| adriangabor92 a răspuns:

Virus

| HarleyQuinn explică (pentru adriangabor92):

Ok. Am AVG, mi-am scanat tableta cu el și îmi zice că nu am niciun virus. sad