| catalinaaaaaaa21 a întrebat:

Hello! ajutati-ma si pe mine puppy dog eyes.Deci pun o poza pe desktop merge vreo 5 minute si dupa se face ecranul negru, si nu merge sad! Ajutati.ma si pe mine :*[P. S:Am windows 7 laughing]

6 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Poate nu ai win7 activat, foloseste 7loader sa il activezi, daca nu este activate scrie in dreapta ecranului jos de tot dupa ce s-a facut ecranu negru

| eugenl a răspuns (pentru NewLife18):

Nu merge activat iti spun eu ca am incercat, iti trebuie serial sa-l piratezi, dar nu uita sa dezactivezi actualizarile automate, ca asa iti va da iar eroarea genuine si nu te va mai lasa sa ai niciun background. Pt XP exista Remove WGA, dar pentru Win 7 nu stiu

| NewLife18 a răspuns (pentru eugenl):

laughingdaca nu ti-a mers tie activat e problema talaughing
incearca programul 7loader si iti va merge sa il activezi fara seriale si alte minuni
baftalaughing!

| Michael54654654 a răspuns:

Stiu si eu am avut un bug.
La mine era din cauza jocurilor.intram in ele si se facea dupa desktopul albastru.
Ce mare branza.Nu conteaza ce poza ai pe desktop.

FUNDITA?

| ccrryyss a răspuns:

S-ar putea sa ai virusiii

| marmota1 a răspuns:

Update placa video. in prealabil dezinstalezi driverele vechi si le reinstalezi direct de pe site (cu toate ca win 7 ia ultimile update-uri)