| Narcys_Blendea_1986 a întrebat:

Help urgent. de curan am cautat pe net un skin pack pentru windows7 si dipa ce l-am instalat mi-a cerut restart dupa ce s-a restartat pc-ul mi-a aparut alta imagine la inceput dupa care in loc sa imi intre pe deckstop se aprindea si se stingea am reusit sa intru pe deckstop cu ajutotul bootului dar se vede groaznic si cum sa fac sa revina la normal sau sa scot skinul? va rog mult dau funda

8 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Ai incercat sa intri in Safe Mode? Daca nu, deschide PC-ul in save mode si mergi la Add/Remove programs, de unde dezinstalezi acel skin.

| supermdmario a răspuns:

Intri in safe mode si dezinstalezi schinul respectiv,sau, mai sigur, faci o resetare de sistem, care sa te duca inapoi in timp, inainte de data care ai instalat skinul. spre exemplu:cu o zi inainte.

| Narcys_Blendea_1986 explică (pentru supermdmario):

Si cum fac resetare de sistem daca nu am backup facut?

| pozeanimate a răspuns:

Sterge skinul
si lasa tema originala
pc tau va merge mai rapid si mai bine
daca vrei o tema de windows 7 descarca direct de pe Microsoft

| Narcys_Blendea_1986 explică (pentru pozeanimate):

Am sters skinul din c panel dar tema tot apare

| pozeanimate a răspuns (pentru Narcys_Blendea_1986):

Da numele skinului
fa si un screen cum arata carei problema

| Narcys_Blendea_1986 explică:

Am intrat si i-am dat uninstal la skin da degeaba sad

| Narcys_Blendea_1986 explică:

Sau cum fac sa schimb windowsu?