| DarkChocolate94 a întrebat:

Hey! Am o mare problema, care tine de vreo 2 ani. La facebook,nu o mai gasesc pe prietena mea. Adica,ea e pe fb,dar caut si nu-mi apare. Ideea e ca e un fel de zid intre noi. Nici ea nu ma gaseste,si daca stiti cum merge. Am incercat sa-mi fac alt cont,dar aluia nu-i mai stiu parola! Argghh! Eu vreau doar sa dispara "zidul" acela, ca sa ne putem gasi. Stiti cum?

5 răspunsuri:
| PlayTheGame a răspuns:

Si Dumnezeu a zis: ''Sa se faca lumina'' si s-a facut laughing nu stiu ce legatura are asta cu zidul tau imaginar dar gandeste-te ca asta nu e un sfarsit. Nu iti pune capat zilelor nu cand mai ai atat de multe de experimentat rolling on the floor. Obsedati de Facebook...

| DarkChocolate94 explică (pentru PlayTheGame):

Nu is obsedata de fb. Fii atent: Daca i-ai cunoaste pe colegii mei, ai spune ca-s specimene care traiesc numai cu Facebook. Eu mai mult stau pe mess. Foarte rar intru pe fb. happy

| iamprettybored a răspuns:

Vezi tu, totusi e posibil ca prietena ta sa te fii blocat, astfel incat tu nu o mai vezi. Esti 100% sigura ca nici ea nu te vede? Poate ca ai suparat-o vrodata, dar ea nu ti-a spus, in schimb ti-a dat bloc pe fb. Nu stiu, zic si eu... daca nu, mai fa-ti odata o adresa noua de e-mail ( vezi tu cum te descurci ) si apoi un cont nou de fb, dar noteaza parola undeva. Vezi daca merge.
Fundita?

| marry95 a răspuns:

Inseamna ca fie ai blocat-o tu pe ea, fie ea pe tine. Intra pe lacatul de pe bara de sus pe urma dai la,, Cum pot sa blochez o persoana care ma deranjeaza,, si apoi pe,, Vezi utilizatorii blocati,, daca ai blocat-o tu o sa iti apara acolo si poti sa o deblochezi. Daca nu iti apare s-ar putea sa te fi blocat ea si trebuie sa te deblocheze.

| DarkChocolate94 explică (pentru marry95):

Mie imi apare ca n-am blocat pe nimeni. O sa vad daca m-a blocat ea. Mswinking