| StefaniaM a întrebat:

am si eu o tableta mai batranica,si am o intrebare legata de ea:Cand ma joc minecraft,mi se incalzeste foaaaarte tare(mai ales cu noul update in care au bagat lumi "infinite".)
No, si intrebarea e daca e vreo problema ca devine asa fierbinte... Fünda

Răspuns Câştigător
| Sorin_Cristea_1971 a răspuns:

Vezi ca daca ti se icalzeste prea tare incearca sa o duci la un specialist sati curete ventilatorul findca se aduna praf asa mi s-a intamplat si mie.

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Du-o la azil! laughing

| casher a răspuns:

Hey! Salut, te pot ajuta!
1. Du-te la un specialist sa iti curete ventilatorul.
sau
Baga-ti cooler tabletei...
alta treba nu-i

| 98 a răspuns:

Stai linistit, e normal, se incalzeste pentru ca joci mult timp laughing) chill

| StefaniaM explică (pentru 98):

Multumim frumos pentru raspuns!