| Adanos a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca este vreo diferenta dintre ebook-urile pe care le cumperi de pe net si cele gratis tip pdf pe care le poti gasi usor pe net?

1 răspuns:
| Alexandra_Craciun_1997 a răspuns:

O carte cumparat de pe ebook este cartea pusa prima oara! Daca descarci gratis o carte dupa un alt site, cel mai probabil poti lua un virus sau daca esti norocos cel care detine site-ul a cumparat carte si a pus-o si pe site-ul lui pentru download-uri!